Як проходить тестування чаю Riston?
Найперша дегустація відбувається безпосередньо після завершення виробництва на фабриках первинної переробки чайного листа, і здійснюється фахівцями компанії-виробника. Це первісна перевірка якості готової продукції, коли для кожного виду чаю створюється контрольна суміш, яка в подальшому слугує стандартом, з яким порівнюють чай на кожному етапі, перш ніж він потрапляє до споживача.
Перша і всі наступні дегустації чаю Riston нагадують справжнє таїнство. Чай заварюють за всіма правилами, і використовують для цього спеціальні фарфорові чайнички і піалки, які називаються «ти-тестерская посуд». Справа в тому, що фарфор найбільш підходящий для даного посуду матеріал, тому що має пористу структуру, і найкращим чином зберігає і розкриває смак і аромат чайного листа. Навішування чаю становить 3г., Чай заварюють 5 хв, а потім заварку зливають в піалки. Потрібно відзначити, що не один професійний ті-тестер не візьметься оцінювати якість чайного листа по одному лише аромату і смаку. Тому дегустація (органолептична оцінка) включає в себе оцінку всіх показників, а саме: зовнішній вигляд сухого листа, настій, аромат, смак, зовнішній вигляд розвареного листа. Після закінчення дегустації ті-тестер робить висновок про якість чаю.
Перш ніж потрапити до кінцевого споживача, чай дегустується ще кілька разів на різних етапах - при розсилці брокером зразків, експертами імпортера при ухваленні рішення про замовлення, а також при відправленні і доставці на місце призначення (щоб переконатися в тому, що він добре переніс дорогу) , і вже безпосередньо на фабриках вторинної переробки чайного листа (фабриках, де відбувається фасування чаю в споживчу тару для кінцевого покупця) при оцінці якості надійшов листа, створенні купажів, і контролі якості готового продукту.
Але незважаючи на всі складнощі професії, так приємно усвідомлювати, що твій «ручний» працю зможуть оцінити люди абсолютно у всіх куточках планети. Ти ніби пов'язаний з ними тонкої ниткою особливої таємниці, відомої тільки вам. І коли Ви ввечері за чашкою гарячого чаю згадуєте кращі моменти року, що минає дня, на іншому кінці земної кулі, на дивовижному чайному острові Шрі-Ланка (Цейлон) команда справжніх професіоналів з турботою і любов'ю продовжують свою копітку, дуже непростий, але цікава праця.