Цикорій

Дрібнокристалічний
Натуральний швидкорозчинний напій з цикорію вакуумної сушки.

Унікальна вакуумна технологія VOYA GREEN LINE®, що дозволяє зберегти корисні властивості рослин.

Цикорій має оздоровчий ефект. Він зібраний в індійському передгір'ї Тибету, коли, згідно з місячним календарем, рослини мають найбільшу біологічну цінність і сповнені цілющої енергії. Унікальний продукт Tibet's Herbs Цикорій завдяки технології вакуумної сушки зберігає 100% своїх цілющих властивостей, в результаті чого допомагає знизити ризик захворювання на рак, допомагає контролювати рівень цукру в крові, підтримує здоров'я печінки і жовчного міхура, а також багатий на вітаміни (B, C, K, P) і мінеральні речовини. Напій з цикорію підсилює обмін речовин, покращує травлення, заспокоює нервову систему, зменшує тахікардію, піднімає загальний тонус організму.

Без цукру і домішок. Не містить ГМО. Без вмісту кофеїну.
Виробництво: Індія
Упаковка: банка (жесть) 160г і 100г м/у

Про бренд TIBET'S HERBS

В основі бренду TIBET'S HERBS закладена філософія тибетської медицини. Саме фітотерапія травами, зібраними в горах Гімалайського хребта, є основним і провідним методом лікування в тибетській медицині. Багатовіковий досвід дає всі підстави вважати її однією з кращих в світі. Протягом чотирьох тисяч років в Тибеті зберігаються і передаються знання про цілющі властивості рослин, мінералів, органічних речовин, а також унікальні рецептурні збори, ефективність яких доведена часом.

Унікальність фітопрепаратів Тибету в лікарських рослинах, які ростуть в екологічно чистих місцях і мають унікальний склад, багато компонентів не зустрічаються більше ніде в світі. Тибетські трави - це істотні поліпшення самопочуття, бадьорість і сили.

У серії продуктів TIBET'S HERBS - застосовується унікальна вакуумна технологія VOYA GREEN LINE®, що дозволяє зберегти корисні властивості рослин. В даний час під брендом TIBET'S HERBS в Україні доступний продукт ЦИКОРІЙ.